Polonya/Gdansk'da yapılmakta olan 45. Dünya Denizaltıcılar Toplantısında Dernek başkanımız Aml(e) Çetinkaya APATAY'ın Genel kurula sunmuş olduğu 48.ISA toplantısının İSTANBUL'da yapılmasına talip olduğumuzu belirten yazısı.ı
 
 


DUYURU-1

     Derneğimizin ev sahipliğini yapacağı 48. Uluslarası Denizaltıcılar Birliği Toplantısıyla ilgili hazırlıklar kapsamında, öncelikle ( 48th International Congress of Submariners - Istanbul 2011 ) Broşürü hazırlanması çalışmalarına başlanmıştır.

    Hazırlanacak bu broşürde, Kongre süresince misafirlerimize, Ülkemizin çeşitli yerlerinde ve İstanbul'umuzda,  düzenlenecek turlarla ziyaret olanağı sunacağımız turistik ve tarihi güzelliklerimizi yansıtan resimler ile Denizaltılarımızın ilgi çekici resimlerinin kullanılması düşünülmektedir.

    Arşivimizdeki belge ve resimler ile bu broşürün hazırlanması bizler için kolayca halledilebilecek bir konu ise de, Biz bu çalışmayı siz değerli üyelerimiz ve Denizaltıcılığa gönül vermiş dostlarımızla da paylaşalım istedik. Sizlerinde bu konu ile ilgili görüş ve fikirlerinizin olabileceğine inanıyoruz. Broşürümüzün hazırlanmasında yararlı olacağına inandığınız görüş, öneri, tasarı, belge ve resimlerinizi bizlerle paylaşmanızı istiyoruz.

   Alnımızın akıyla çıkacağımıza gönülden inandığımız bu büyük organizasyonun ilk eserini ortaya çıkarmış olmanın gururunu hep birlikte yaşamamız dileği ile..


Denizaltıcılar Birliği Derneği


ÖRNEK BROŞÜR.

46th ISA Brosür.

------------------------------------------------

  E.posta adreslerimiz:

 info@denizalticilarbirligi.com   spazarlikli@gmail.com

------------------------------------------

İLETİŞİM

Denizaltıcılar Birliği derneği.

 

Yönetim Kurulu.             Tüm Etkinlikler.                 Üyeler  

 
 
 

 

     
 

 

Denizaltıcılar Birliği Derneği Logosu

 
 

 

Copyright © 2007 Denizalticilarbirligi.