Denizaltıcılar Birliği Derneği Başkan ve Yönetim kurulu üyeleri 14 Mart 2018 Çarşamba günü Gölcük'te Donanma komutanlığı, Gölcük Tersane komutanlığı, Denizaltı Filo komutanlığı , DESSOYAD Derneği ve Ahmet Toplucak Denizaltı müzesini ziyaret etmişlerdir.

 

DONANMA KOMUTANLIĞI.

14 Mart 2018 Çarşamba günü saat 15:00 da Denizaltıcılarbirliği Derneği yeni yönetim kurulu Donanma Komutanı Koramiral Ercüment TATLIOĞLU'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

GÖLCÜK TERSANE KOMUTANLIĞI.

14 Mart 2018 Çarşamba günü saat 16:00 da Denizaltıcılarbirliği Derneği yeni yönetim kurulu Gölcük Tersanesi Komutanı Tuğamiral Aydın EKEN'i ziyaret ettiler.

 

DENİZALTI FİLO KOMUTANLIĞI

14 Mart 2018 Çarşamba günü saat 17:00 de Denizaltıcılarbirliği Derneği yeni yönetim kurulu Denizaltı Filo Komutanı Tuğamiral Bülent TURAN'ı ziyaret etmişlerdir.

 

DESSOYAD DERNEK ZİYARETİ

15 Mart 2018 Perşembe günü saat 10:30 da Denizaltıcılarbirliği Derneği yeni yönetim kurulu Denizaltını Sevenler Sosyal Yardımlaşma Derneği (DESSOYAD)'ı ziyaret etmişlerdir.

TOPLUCAK DENİZALTI MÜZESİ ZİYARETİ

15 Mart 2018 Perşembe günü saat 13:00 da Denizaltıcılarbirliği Derneği yeni yönetim kurulu Ahmet TOPLUCAK Astsubayın Özel Müzesini ziyaret etmişlerdir.

 

 

 DENİZALTI FİLOSU ÇALIŞANLARI İLE YEMEK.

 

14 Mart 2018 Çarşamba günü saat 19:30 da Denizaltıcılarbirliği Derneği yeni yönetim kurulu Tersane Komutanlığı Gazinosunda Denizaltı Filo Komutanlığı bünyesinde çalışan Denizaltıcı personel ile Akşam yemeğinde bir araya gelmişlerdir. 

 

 

 

 

 

Yönetim Kurulu.                                           Tüm Etkinlikler.                  ISA History.                                Üyeler.

 
 
 

 

     
 

 

Denizaltıcılar Birliği Derneği Logosu

 
 

 

Copyright © 2007 Denizalticilarbirligi.