DENİZALTICILAR BİRLİĞİ DERNEĞİMİZİN 2018 YENİ YILA MERHABA YEMEĞİ.

 

   Derneğimizin Geleneksel Yeni Yıla Merhaba Yemeği 19 Aralık 2018 Çarşamba gecesi Fenerbahçe D/G Tesislerinde yapılmıştır.

 

  Gecemize 17 üyemiz eşli, 3 üyemiz ise eşsiz olarak katılmışlardır. Başkanımızın açış konuşmasını müteakip, İstanbul Yelken Kulübü Başkanı Sn. Ahmet Saruhan’a, derneğimize vermiş oldukları destekten dolayı Onursal Üye olarak katılışının anısına madalya ve beratı kurucu üyemiz (E) Tümamiral Doğan Hacipoğlu tarafından takdim edilmiştir.

 

  Müteakiben derneğimize üye olan (E) Dz. Kur.Kd.Alb. Coşkun Şenyuva ve (E) Dz. Kur.Kd.Alb. Ali Kibar’a rozetleri takılmıştır.

 

  Son derece samimi bir ortamda geçen yemekte denizaltıcılık anılarının da paylaşılması gecemize ayrı bir renk katmış, bizleri eski günlere götürmüştür. Bu kapsamda   Denizaltıcılık Tarihine büyük katkı sağlayan ve kısa bir süre önce vefat eden Onursal Üyemiz (E) Dz.Kd.Yzb. Ömer Kalaycıoğlu’da birkez daha anılmıştır.

 

  Gecemize katılan üyelerimize, değerli eşlerine ve mazaretleri nedeniyle aramızda bulunamayan diğer üyelerimize en derin saygı ve sevgilerimizi sunar, 2019 yılının sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini temenni ederiz.

 

DENİZALTICILAR BİRLİĞİ

 

   
 
 
 
 

 

     
 

 

Denizaltıcılar Birliği Derneği Logosu

 
 

 

Copyright © 2007 Denizalticilarbirligi.